News

Mayfran – Your partner for Coolant and Filtration Systems worldwide!

Consolidated with their holding company "Tsubakimoto", Mayfran is exhibiting, with its sister company KabelSchlepp, a wide range of products for metal cutting applications on its 240 m² stand.

[více]

Zaměření na zákazníka!

Spokojený zákazník je základem pro dlouhodobé obchodní vztahy. Společnosti se musí stále více zaměřovat na služby a odborné poradenství. Z pověření společnosti Mayfran  prováděla poradenská společnost Marilla Bax průzkum kvality služeb mezinárodního výrobce strojů.

Průzkum byl zaměřen hlavně na stávající zákazníky. Většina respondentů byla zákazníky s více než 10 produkty/zařízeními, kteří také používají konkurenční produkty

Velká část účastníků měla především kontakt s projektovým týmem / oddělením interního prodeje (38 %). Většina zákazníků (62 %) měla v letošním roce kontakt s oddělením prodeje a zakoupila nějaké zařízení/produkt od společnosti Mayfran.

Respondenti projevují dobrou celkovou spokojenost, ovšem s nízkou úrovní připravenosti doporučit.

Prodejní služba v terénu je vnímána převážně pozitivně. Pokud jde o čas zpracování až k vytvoření nabídky, zákazníci chtějí rychlejší zpracování.

S mírou poskytnutých odpovědí 14 % lze průzkum považovat za statisticky dobrý.

Při opakovaném sledování by však mělo být získáno více účastníků. Získané znalosti jsou nyní analyzovány a hodnoceny projektovým týmem.

Dopravník je vybaven osvědčenou technologií čištění pro efektivní manipulaci a odstraňování třísek.

  • Prodloužená doba provozu stroje
  • Snížená údržba nádrže chladicí kapaliny
  • Prodloužená životnost chladicí kapaliny, čerpadla a nástroje
  • Kompaktní design 
  • Snadná přizpůsobení na jakýkoli originální dopravník třísek

více

VĚTŠÍ PROFIT PŘI RECYKLACI

V dnešních strojírenských provozech nabívá na důlěžitosti odstředění třísek. Zákony o životním prostředí omezují maximální zbytkovou chladicí kapalinu, která může být ponechána při transportu mokrých třísek.

Znovuzískání drahé chladicí kapaliny a vyšší výkupní cena suchých třísek jsou významnými faktory úspory provozních nákladů.

více

v tomto seznamu nejsou žádné zprávy.